Otomobil kiralarken Firmalara Güven – Etimesgut HG Oto Kiralama

2019-12-14

Otomobil kiralarken Firmalara Güven  – Etimesgut HG Oto Kiralama

Bu blog yazımızda sizlerin araç kiralamadan önce bilmeniz gerekenleri ve firmalara nasıl güveneceğinizi anlatmaya çalışacağız.

 

Ülkemiz araçlara duyulan ihtiyaç artmaya başladı. Bununla birlikte araç kiralama alanın da firmalar atış göstermektedir. Bu artışla birlikte güvende buna ter oranla azalmaktadır. Buna karşın araç kiralama dikkat etmesi gerekenleri diğer blok yazımızda bahsetmiştik. Özellikle dikkate edilmesi gereken kurumsal olamayan firmalardır. Bu firmalar da senet imzalatılır. Kesinlikle açık senet ile tabir ettiğimiz illegal senette kesinlikle imza atmayın.

Sözleşmeyi iyi okuyup anlamadığınız yeri firma sahiplerine sorarak anlamaya çalışın anlamadığınız senette imza atmayın. Aracın kaskosu olduğundan emin olun. Hatta eliniz den gelirse kaza sigortasını da böylece bir kaza sonrasında başınız ağrımaz. Etimesgut araç kiralama konusunda daha tecrübeli firmalarla çalışmaya çalışın. Tecrübesiz firmalar araç kiralama hakkında az bilgiye sahip olduğundan dolayı hata yapabilirler.

Firmaya gitmeden internetteki yorumlarını dikkatli okuyun böylece gitmeden bir nebze de olsa firmayı tanımış olursunuz. Kiralayacağınız aracı dikkatlice kontrol ediniz iç dış taraflarını gözle gördüğünüz hasarları yerleri firma sahiplerine söyleyip not aldırtın. Bir yandan da sizde bir yere not veya fotoğrafını çekin aracın. Böyle herhangi ir durum da başınız ağrımamış olur.

Etimesgut da oto kiralama dikkat edilmesi gerekenleri sizlere aktarmaya çalıştık. Bizi tercih ettiğiniz için Etimesgut HG Oto Kiralama olarak teşekkür ederiz.

 Etimesgut HG Oto Kiralama keyifli okumalar diler.